Home ShowBiz
Twerk në mes të palestrës, nuk përmbahet Linda Halimi (VIDEO)
View this post on Instagram

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️I’ve lived in #atlanta too long... somebody come get me outta here 😂😂😂😂😂😂🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ @beyonce #twerk

A post shared by ♈️LINDITA♈️ (@linditaworld) on

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Linda Halimi mjaft e suksesshme në muzikë, është pëlqyer dhe vazhdon të ndiqet akoma nga të rinjtë për vokalin e saj unik.

Ajo prej kohësh jeton jashtë Shqipërisë dhe sëbashku me partnerin e saj Davon Edwards, janë bërë prindër së një vajze.

Këngëtarja shqiptare është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë poston foto dhe video teje provokuerse.

Sëfundmi në një postim në rrjetet sociale Linda ka postuar një video ku shfaqet në palqestër duke e u stërvitur e më pas ia nis të kërcejë twerk.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Eneda Tarifa rikthehet te "Kënga Magjike" pas 11 vitesh mungesë (FOTO LAJM)
Plasi në "Dance With Me", sherr live mes Valer Kolnikaj dhe Ermal Peçit (FOTO LAJM)
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media