Home ShowBiz
U rrëzua gjatë kërcimit, Alba tregon si e përjetoi momentin e sikletshëm (VIDEO)
Balerina e njohur Alba Hoxha është shumë e komentuar në rrjetet sociale, nga ku merr gjithnjë vëmëndje. Prezantuesja e njohur e motit është po ashtu balerinë në spektaklin ‘Dance With Me’, ku ajo shoqëron personazhet VIP.

Bukuroshja ka postuar në llogarinë e saj personale në instagram, ku numëron fansa të shumtë, një moment të netëve live ku duket e shoqëruar nga Valer Kolnikaj. Të gjithë e dimë aftësinë e Albës për të kërcyer e për të bërë padjeshka të arrira, por mesa duket në një moment gjërat nuk shkuan mirë.

Alba ka publikuar një video ku duket me Valerin, e tenton të bëjë një padjeshkë. Por ajo e ka humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar. Megjithatë kjo rënie i dha forcë, pasi u ngit menjëherë dhe arriti t’a bënte në mënyrë të përkryer.

“Epo gjëra që ndodhin janë. Në jetë shpesh ndeshemi me pengesa e rrëzime dhe nuk është dështim nëse rrëzohesh, por është sukses nëse arrin të ringrihesh”,-është shprehur balerina e njohur Alba. Bukuroshja e ktheu këtë moment në forcë, duke treguar se nuk ka rëndësi sa herë bie, por sa herë arrin të ringrihesh.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM)
Frederik Ndoci sulmon Berishën dhe Bashën: Komunista!
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media