Home ShowBiz
Ti qofsh, Getoar Selimi e ka blerë këtë këmishë sa "qimet e kokës" (FOTO LAJM)
Getoar Selimi është një ndër reperat shqiptar që spikat më së shumti me stilin e veshjes.

Reperi guxon me ngjyrat, lulet, dekoret dhe dizanjet e çuditshme në veshje duke e bërë gjithmonë më të veçantë stilin e tij.

Nuk është hera e parë që Getoari përmendet për çmimet pikante të veshjeve të tij.

Së fundmi "what they wearin" në Instagram ka bërë të ditur çmimin e një prej këmishave të bashkëshortit të Marina Vjollcës.

Këmisha "Badana Print Shirt" e firmës Versace kushton plot 895 euro me të cilat njëri prej jush mund të kishte mbushur garderobën.

Epo ta gëzosh Getoar./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM)
Frederik Ndoci sulmon Berishën dhe Bashën: Komunista!
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM)
Diss për Loredanën? Titulli i këngës së re të Mozzik ngjall dyshime (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media