Home ShowBiz
Me vrap në parukeri, modelin më trend të momentit sapo e bëri edhe Belen Rodriguez (FOTO LAJM)
Ishte Dua Lipa e para që ndryshoi look-un disa ditë më parë duke prerë baluke dhe pas saj, Rihanna na bindi edhe më shumë për trendin e ri që po përqafojnë të gjitha të famshmet.

Baluket po kthehen fuqishëm në modë dhe kush më mirë sesa femrat e njohura të ekranit mund të na e tregojnë këtë!

Edhe Dafina Zeqiri e cila ka flokë shumë të shkurtër, vendosi të vërë paruke me baluke të prera dhe dukej shumë trendy!

Dhe sikur të mos mjaftonin këto të famshme, tani Belen Rodriguez ka vendosur se është koha për ndryshim dhe ka prerë baluket.

Në disa foto të fundit të publikuara pak orë më parë në Instagram, ajo shfaqet me baluket e prera që e tregojnë me mjaft stil.

Tani nuk na mbetet gjë tjetër veçse të shkojmë me vrap në parukeri!

View this post on Instagram

Cambiare 🧡 @mario_gramegna @cristinaisacmua @lollomilano_74real @pamthemis

A post shared by 𝑩𝒆𝒍𝒆𝒏 (@belenrodriguezreal) on

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM)
Frederik Ndoci sulmon Berishën dhe Bashën: Komunista!
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media