Home ShowBiz
"Qetësohuni, s'do ti bëj kurrë më", Aurela Hoxha e penduar për operacionet plastike (FOTO LAJM)
Aurela Hoxhën e kemi parë së fundmi si protagonisten kryesore të videoklipit të fundit të Alban Ramosaj, "Tkom dasht".

Është bërë shkak një përshëndetje për këngëtarin në studion e Rudina Magjistarit që modelja të komentohet edhe më shumë për ndërhyrjet estetike.

Por realisht Aurela gjatë përshendetjes, të cilën Rudina e ka publikuar në Instagramin e saj, ka përdoru një nga filtrat e fundit të Instagramit i cili ti shndërron buzët disa herë më të mëdha se normalet.

Kaq është dashur që fansat e painformuar për filtrin të shpërthejnë në komente. Pas debatit me një komentuese Aurela e ka para të arsyeshme të bëj një sqarim për të gjithë ndjekësit duke i treguar se i ka hequr mbushjen prej kohësh buzëve dhe nuk do ti bëjë kurrë më.

"Qetsohuni njerez te “mireee” nuk i kam ber me , perkundeazi, prej kohesh i kam hequr mbushjen , dhe sdo ti bej kurr meee😍 ( ja nje hall me pak per Shqipetaret) 😝
A nuk duket qarte qe eshte filter? Apo menduat qe kam bere dhe $tatu? 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ ps si ju duket kenga e re e Albanit? Qe ti kthehemi temes☺️☺️☺️😌❤️❤️❤️", komenton Aurela Hoxha./albeu.com/Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM)
Frederik Ndoci sulmon Berishën dhe Bashën: Komunista!
Kanita thyen heshtjen, flet për herë të parë për lidhjen me reperin shqiptar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media