Home ShowBiz
Fotot e para me barkun e rrumbullakosur, Fatma duket shumë ndryshe (FOTO LAJM)
Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë.

Lajmin e bukur të pritjes së ëmbël ata e ndanë disa javë më parë në profilet e tyre në Instagram, nëpërmjet një fotoje ku kishin pozuar me ekon e bebushit.

“Kur dashuria është shumë e madhe për tu mbajtur në dy zemra, vjen në jetë një zemër e tretë!”- shkruante Fatma në foton e ëmbël.

Megjithatë, ajo është treguar e rezervuar për publikun dhe ende nuk e ka zbuluar gjininë e bebushit që po presin.

Madje, Fatmën nuk e kishim parë me barkun e rrumbullakosur derisa motra e Flaka Krelanit, Qeqa, publikoi në InstaStory një video të moderatores, siç mund ta shihni në fotot e ruajtura nga “Blitz.al”.

Fatma shfaqet duke buzëqeshur teksa qëndron në këmbë dhe në sy na bie ndryshimi i madh i moderatores, barku i së cilës është rritur goxha.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)
Endri Prifti në "kurthin" e lojërave të fatit, këngëtari tregon si humbi shtëpinë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media