Home ShowBiz
"Për inat të Gretës", Eni Koçi dhe e ëma kalojnë ditët më të bukura (FOTO LAJM)
Prej ditësh Eni Koçi dhe i fejuari i saj gjenden në Plavë-Guci, nga ku po shijojnë disa ditë të mira pushimi. Këngëtarja e dashur për publikun nuk ka nguruar të na tregojë momentet e bukura që ka kaluar me Gencin.

Mirëpo ditën e sotme Eni ka postuar disa video ku duket edhe mamaja e saj bashkë me të, dhe të dyja po kalojnë momente të bukura. Së bashku ato kanë përfituar për të parë vende interesante.

Në instastoryt e Enit, ato duken të dyja duke parë objekte të vjetra. Ndër të tjera, Eni ka përfituar nga situata për t’a bërë paksa xheloze të motrën Gretën, për faktin se po pushon me mamanë. “Për inat të Gretës”,-shkruan artistja në një foto ku duket bashkë me të ëmën.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gert Çarçani për partneren e re: Einxhel zgjedhja më perfekte, një vlerë e shtuar për emisionin
Të lumtur dhe më një fëmijë, njihuni me gruan e Muriqit (FOTO LAJM)
Kush e goditi Rezart Veleshnjën? Aktori hedh video me syrin e nxirë
Kjo është motra e famshme e Edon Zhegrovës (FOTO LAJM)
Robert Berisha flet për marrëdhënien me vëllain pas sherrit me Tunën: E kam rritur unë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media