Home ShowBiz
U rrëzua, Alba Hoxha tregon si e përjetoi momentin e sikletshëm (VIDEO)
View this post on Instagram

Epo gjera qe ndodhin jane ... Ne jete shpesh ndeshemi me pengesa e rrezime dhe nuk eshte deshtim nese rrezohesh por eshte sukses nese arrin te ringrihesh... @albinakodanceacademy

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Balerina Alba Hoxha, në spektaklin “Dance With Me’ shoqëron personazhet VIP. Ajo ka ndarë me ndjekësit një moment të netëve live, ku duket e shoqëruar nga Valer Kolnikaj.

Siç duket dhe në videon në fjalë, në një moment gjërat nuk shkuan mirë. Balerina ka humbur ekuilibrin, dhe është rrëzuar. Megjithatë kjo rënie i dha forcë, pasi u ngit menjëherë dhe arriti ta bënte në mënyrë të përkryer.

Bashkëngjitur videos, ajo ka shkruar: “Epo gjera qe ndodhin janë … Ne jete shpesh ndeshemi me pengesa e rrëzime, dhe nuk eshte deshtim nese rrezohesh, por është sukses nëse arrin te ringrihesh… @albinakodanceacademy”.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM)
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)
Sa herë del në ekran, mami i Arbanës paska një kritikë për të bijën (FOTO LAJM)
Endri Prifti në "kurthin" e lojërave të fatit, këngëtari tregon si humbi shtëpinë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media