Home ShowBiz
Pas ndarjes nga Loredana, Mozzik fotografohet me modelen e njohur (FOTO LAJM)
Para disa ditësh, Loredana, konfirmoi publikisht se është ndarë nga reperi i njohur Mozzik. Ajo tregoi se kanë vendosur t’i lënë hapësirë njëri-tjetrit për të vazhduar të ndarë rrugëtimin e jetës, me Hanën si të vetmen pikë lidhëse.

Pas ndarjes, dyshja i anulloi koncertet ku duhet të ishin të dy të pranishëm ndërsa në turneun BONNIE & CLYDE 2020, Loredana do të paraqitet e vetme. Nga ana tjetër Mozzik, ka lajmëruar projektin më të ri muzikor , që pritet të publikohet së shpejti. Reperi ka bërë të ditur se do të rikthehet më fuqishëm se kurrë në muzikë.

Ai është treguar shumë aktiv në rrjete sociale dhe para pak orësh ka publikuar një video në profilin e tij të Instagramit, ku shihet pranë modeles së njohur Ljubica Madenica. Ajo mendohet të jetë pjesë e klipit të tij më të ri.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Elefantë "ushtarë" dhe "futbollistë", evente të tilla organizohen larg Europës (VIDEO)
Nuk do e shihni më bjonde, Xhemi Shehu ndryshon krejtësisht stil (FOTO LAJM)
"E kryqëzuan" për bashkëshortin, Angela Martini mbyll njëherë e mirë gojët e liga
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO)
Lidhja me Rrajën, Kejvina Kthella sërish te Krimet e Rënda

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media