Home ShowBiz
I la të gjithë gojëhapur, por e pabesueshme sa kushtoi fustani i Norës (FOTO LAJM)
Pas ndarjes nga Robert Berisha, Nora Istrefi për pak kohë u distancua nga rrjetet sociale për të mos u përfshirë në vorbullin e lajmeve të shumta që po qarkullonin për ta. Por më vonë këngëtarja u rikthye duke tërhequr vazhdimisht vëmendjen me postimet e saj.

Në fotot e fundit Nora i la gojëhapur fansat e veshur me një fustan të zi me lule, taka të kuqe dhe një look mahnitës.

Mirëpo për fustanin këngëtarja ka harxhuar vetëm 40 euro. Ndërsa aksesorët e tjerë që ka përdorur janë më të shtrenjtë.

Faqja "whattheywearin" bën të ditur se çanta Dior që mban Nora kushton 2800 euro dhe vathët 465 euro.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"E kryqëzuan" për bashkëshortin, Angela Martini mbyll njëherë e mirë gojët e liga
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO)
Lidhja me Rrajën, Kejvina Kthella sërish te Krimet e Rënda
EKSKLUZIVE/ U largua me bujë nga Zonë e Lirë, Xheni Brahaj sqaron arsyet (FOTO LAJM)
Xhensila u përgjigjet hapur atyre që e quajnë të shtirur

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media