Home ShowBiz
Balerina shqiptare habit me deklaratën: Do marr burrin më të mirë në botë (FOTO LAJM)
Adel Lami është balerina e njohur shqipatre e cila ka zgjedhur të vazhdojë karrierën e saj në SHBA, ku ka rezultuar mjaft e suksesshme.

Balerina është mjaft aktive në Instagram ku ka edhe mijëra ndjekës.

Por së fundmi ajo i ka çuditur ndjekësit me një shprehje në InstaStroy ku thotë: Nëse nuk do martohem me burrin më të mirë në botë, do ta lind vetë atë dhe do ta rris.

Nuk e dimë çfarë e ka frymëzuar balerinën pasi jeta e saj private, edhe për faktin se jeton larg Shqipërisë nuk është shumë e komentuar./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dasma në ekran dhe kamerat e fshehta për tradhti, si mori fund martesa e Rudina Dembacajt
Xhensila u përgjigjet hapur atyre që e quajnë të shtirur
Mes Bella Hadid dhe Selena Gomez vihet paqe, komenti qe bëri lëmsh rrjetin
5 vite nga humbja e Dr Florit, Landi emocionon me postimin
Era Istrefi përgatitet për ceremoninë inauguruese të "Air Albania Stadium" (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media