Home ShowBiz
Do shkriheni, Julka Gramo "tortuon" bashkëshortin për kujtimet që nga puthja e parë (VIDEO)
View this post on Instagram

Kur burrin e pret nje bresheri pyetjesh sa hap syte 🤣 Ja se si e mban mend @andygramm puthjen tone te pare 🤣🤣🤣 To be Continued... __________________________ #KurGruajaTeMerrNePyetje #FirstKiss #Anniversary #18

A post shared by Julka Gramo (@julkagramo) on

Julka u zgjua këtë mëngjes dhe vendosi të “torturojë” bashkëshortin e saj Andi, me disa pyetje në lidhje me fillimet e tyre e romancës së tyre.

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur postoi sot në Instagram një seri videosh ku shfaqej në rolin e një “hetueseje”.

Ajo kishte Andin e përgjumur përballë dhe nisi ta pyeste për puthjen e parë të para 18 viteve, apo sesi ishte Julka atëherë.

“Kur burrin e pret një breshëri pyetjesh sa hap sytë🤣 Ja se si e mban mend @andygramm puthjen tonë të parë”, shkruan Julka.

Kulmi arrin kur Andi ngatërron sesa vite kanë bashkë dhe thotë se i është fiksuar 17-ta në vend të 18-ës.

Ai kujton se kanë plot 17 vjet bashkë, por aty është Julka për ta korrigjuar, pasi ajo mban mend çdo gjë me detaje.

Për më tepër shikoni videot që na shkrinë së qeshuri.

View this post on Instagram

“Dokumentari ne telefonin tim” 🤣🤣🤣🤣 Ne kete episod do te ndiqni: 1. Cfare mban mend partneri para 18 vitesh? 2. Po tani se fundmi? 3. Si ka qene partnerja e tij ne fillimet e tyre e si eshte tani? E shume te tjera 🤣🤣🤣 @andygramm 😳 P.s. Kjo video eshte 18+ 🤣 To be Continued... __________________________ #KurGruajaTeMerrNePyetje #SituataPas18Vitesh 🤣 #Anniversary #18

A post shared by Julka Gramo (@julkagramo) on

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Angela Martini tregon pse u martua me fustan të zi: Burri tha se më do sek*i!
I dolën të gjitha! Moderatorja rrëzohet në mes të skenës të "Dance with Me" (VIDEO)
"Gjejini një burrë kësaj.." Plas keq mes Mira Kazhanit dhe Jul Dedës (FOTO LAJM)
Genta Ismajli pushton ballinat e gazetave turke, çfarë po bën shqiptarja në Stamboll (FOTO LAJM)
Video më e bukur e ditës: Reagimi i Zërit kur dëgjon këngën e Gjikos do t'ju kënaqë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media