Home ShowBiz
Në një lidhje dashurie me Redjan Rrajën, Kejvina s'tundet as para prokurorisë
Ditën e djeshme në media qarkulloi me bujë lajmi se Kejvina Kthella është shoqëruar në polici për shkak të lidhjes së saj me Rrajën, autorin e atentatit të Ndojt.

Burime nga prokuroria bëjnë me dije se modelja është mbajtur rreth 10 orë për shkak se Rraja e kishte përdorur Kejvinën si alibi.
“Isha me të dashurën time atë ditë. Unë nuk kam lidhje me atentatin.”-ka thënë Rraja.

Por, pavarësisht situatës së ‘nxehtë’ në të cilën ndodhet i dashuri i saj që njihet ndryshe si ‘Dara’ i krujës, ish-velina e “Xing me Ermalin” duket të jetë mjaft e ftohtë, të paktën me aq sa mund të shohim në rrjetet sociale.

Kejvina Kthella vijon me postimet e saj dhe vetëm para katër orësh ka publikua një foto me buzë të kuqe dhe mjaft provokuese. Me flokët me gërsheta, 24-vjeçarja vijon jetën e saj normale, pavarësisht lajmeve të bujshme që qarkullojnë në media, teksa zhurmon lidhja e saj me Rrajën, që tashmë do të përballet me akuzën e vrasjes.View this post on Instagram

Mua ~ @merita_merja Photo~ @blendroka.photography_film

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Gjejini një burrë kësaj.." Plas keq mes Mira Kazhanit dhe Jul Dedës (FOTO LAJM)
Genta Ismajli pushton ballinat e gazetave turke, çfarë po bën shqiptarja në Stamboll (FOTO LAJM)
Video më e bukur e ditës: Reagimi i Zërit kur dëgjon këngën e Gjikos do t'ju kënaqë (VIDEO)
5 mënyra si t’i vishni çizmet ushtarake sipas të famshmeve! (FOTO LAJM)
Kejvina mashtron "Instagramin"? Ndjekësit e nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media