Home ShowBiz
I ra nga Kina, por Noizy sapo zbuloi si i ka punët me Mozzik (FOTO LAJM)
Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Mozzik këngën e tij më të re, të titulluar ‘Dhelpër dinake’. Ndonëse ky projekt i ri muzikor ka vetëm 16 orë që është hedhur në kanalin e Youtubit, ka marrë një numër të madh klikimesh dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

Pas publikimit të këngës, në rrjete sociale filloi të përflitej se Noizy i ka bërë ‘diss’ Mozzikut me shkas kopjimin e klipit. Mirëpo Noizy iu ka dhënë fund këtyre lajmeve duke reaguar përmes një postimi të bërë në Instastory.

"Gënjejnë, duan të fusin njerëzit në sherr, këtyre faqeve iu kam bërë të gjithave bllok", ka shkruar mes të tjerash Noizy, duke treguar se një ‘diss’ i tillë nuk është aspak i vërtetë.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Gjejini një burrë kësaj.." Plas keq mes Mira Kazhanit dhe Jul Dedës (FOTO LAJM)
Genta Ismajli pushton ballinat e gazetave turke, çfarë po bën shqiptarja në Stamboll (FOTO LAJM)
Video më e bukur e ditës: Reagimi i Zërit kur dëgjon këngën e Gjikos do t'ju kënaqë (VIDEO)
5 mënyra si t’i vishni çizmet ushtarake sipas të famshmeve! (FOTO LAJM)
Kejvina mashtron "Instagramin"? Ndjekësit e nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media