Home ShowBiz
Habit Alketa Vejsiu: Të shkretët ne, sa të varfër kemi qenë
Alketa Vejsiu së fundmi shkoi në Marrakesh, Marok së bashku me këngëtaren Jonida Maliqi. Dy vajzat tërhoqën shumë vëmendjen me postimet e tyre ku tregonin vendet që vizituan atje.


Së fundmi Alketa ka publikuar një video ku tregon pjesë nga udhëtimi nga Marrakesh, por edhe në vendet tranzit. Kur kanë ndaluar në Greqi, Alketa dhe Jonida kanë kaluar në një vend të cilin moderatorja e kujton me nostalgji.


“Blija çamçakiza dhe jo vetëm që blija çamçakiza por letrat e tyre i bëja koleksion, të shkretët ne sa të varfër kemi qenë”, dëgjohet të thotë moderatorja.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
EKSKLUZIVE/ U largua me bujë nga Zonë e Lirë, Xheni Brahaj sqaron arsyet (FOTO LAJM)
Xhensila u përgjigjet hapur atyre që e quajnë të shtirur
Dasma në ekran dhe kamerat e fshehta për tradhti, si mori fund martesa e Rudina Dembacajt
Mes Bella Hadid dhe Selena Gomez vihet paqe, komenti qe bëri lëmsh rrjetin
5 vite nga humbja e Dr Florit, Landi emocionon me postimin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media