Home ShowBiz
Rikthehet fuqishëm Flori Mumajesi, publikon baladën më të bukur për të dashuruarit
Këngëtari dhe kantautori i mirënjohur, Flori Mumajesi është një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar. Ai gjithmonë ka tërhequr pas vetes mijera fansa duke vjedhur zemrën e tyre me anë të vokalit të unik e të pakrahasueshëm.

Që prej fitores së vitit të kaluar në ‘Këngën Magjike’ Flori u zhduk nga rrjetet sociale dhe nuk postonte më asnjë foto apo video nga jeta e tij private apo profesionale.

Së fundmi këngëtari ka surprizuar të gjithë fansat dhe kolegët e tij me rikthimin në muzikë.

Edhe disa ditë më parë ai reagoi përmes një videoje ku tregoi se ka gati dy këngë por vetëm njërën prej tyre do të publikojë. E mbrëmjen e sotme Flori ka vendosur të publikojë njërën prej këngëve, dhe ajo është “Thjesht të du”. Një baladë tjetër kjo që e bukur siç di vetëm Flori.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Është ndarë apo jo nga djali i Jozefina Topallit? Eva Murati tregon të vërtetën
E BUJSHME/ CR7 martohet në fshehtësi me Georginën (FOTO LAJM)
Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur
EKSKLUZIVE/ Shakohoxha tregon për herë të parë së për kë bën tifo!
Ju kishte shkuar në mend? Alketa Vejsiu bashkëpunim me Noizyn (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media