Home ShowBiz
Bukuroshja franceze që i mori zemrën mesfushorit të PSG (FOTO LAJM)
Julian Draxler ka një të dashur të re.

Mesfushori i PSG-së është ndarë nga Lena Stiffel dhe është në lidhje me bukuroshen Sethanie Taing.

Draxler ka kohë që është parë me balerinën dhe koreografen franceze, me të cilën festoi Halloween-in.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Lidhja me Rrajën, Kejvina Kthella sërish te Krimet e Rënda
EKSKLUZIVE/ U largua me bujë nga Zonë e Lirë, Xheni Brahaj sqaron arsyet (FOTO LAJM)
Xhensila u përgjigjet hapur atyre që e quajnë të shtirur
Dasma në ekran dhe kamerat e fshehta për tradhti, si mori fund martesa e Rudina Dembacajt
Mes Bella Hadid dhe Selena Gomez vihet paqe, komenti qe bëri lëmsh rrjetin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media