Home ShowBiz
Butrint Imeri bën tatuazh presonazhin e animuar, të preferuarin e djemve shqiptar (FOTO LAJM)
Butrint Imeri nuk njihet si një personazh që i ka shumë qejf tatuazhet, megjithatë në trupin e tij ka disa të tillë.

Këngëtari ka në kyçin e dorës së djathtë një luan tatuazh dhe së fundmi ka shtuar edhe një tjetër.

Butrinti ka bërë tatuazh një personazh të animur, i cili është i preferuar për shumë njerëz.

Në dorën e majtë këngëtari i hitit “Alea” ka bërë tatuazh portretin e Gokut, personazhi kryesor në filmin e animuar të “Dragon Ball”.

Lart Gokut, vihet re se Butrinti ka edhe një tatuazh tjetër ku shkruhet “Dream”.

Mesa duket tatuazhet e tij lidhen me diçka personale dhe sigurisht që edhe pas këtij të fundit duhet të fshihet diçka.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Xhensila u përgjigjet hapur atyre që e quajnë të shtirur
Dasma në ekran dhe kamerat e fshehta për tradhti, si mori fund martesa e Rudina Dembacajt
Mes Bella Hadid dhe Selena Gomez vihet paqe, komenti qe bëri lëmsh rrjetin
5 vite nga humbja e Dr Florit, Landi emocionon me postimin
Era Istrefi përgatitet për ceremoninë inauguruese të "Air Albania Stadium" (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media