Home ShowBiz
"100% origjinale", si duket Emina Cunmulaj me bikini në dimër dhe pa filtra (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Hit them with that 100% all real ✌🏼

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Emina Cunmulaj është nënë e dy fëmijëve dhe sërish ka një trup të hatashëm.

Modelja shqiptare ndodhet aktualisht me pushime me bashkëshortin e saj Sam dhe i ka përditësuar fansat e saj me një super foto.


Ajo ka pozuar me bikini në ngjyrë të zezë dhe sigurisht që nuk mund ta linte pa një koment këtë foto.

Emina shprehet se është 100% natyrale ndryshe nga të tjera vajza që pretendojnë të jenë pa asnjë ndërhyrje.

Fotoja nuk ka asnjë filtër apo modifikim, dhe nuk ka nevojë të ketë aspak edhe pse jemi në dimër!

Emina duket e përkryer!

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Është ndarë apo jo nga djali i Jozefina Topallit? Eva Murati tregon të vërtetën
E BUJSHME/ CR7 martohet në fshehtësi me Georginën (FOTO LAJM)
Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur
EKSKLUZIVE/ Shakohoxha tregon për herë të parë së për kë bën tifo!
Ju kishte shkuar në mend? Alketa Vejsiu bashkëpunim me Noizyn (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media