Home ShowBiz
Instagrami i Armina Mevlanit në "zi", çfarë po ndodh me blogeren (FOTO LAJM)
Blogerja shqiptare Armina Mevlani e njohur ndryshe edhe si nusja e ish-kryeministrit Sali Berisha, pasi është e fejuar me djalin e këtij të fundit, Shkëlzenin, ka realizuar setin më të fundit fotografik.

Si gjithmonë shumë aktive në rrjetet sociale edhe foto e fundit i ka publikuar në Instagram.

Por ajo çfarë bie në sy sa hyn në profilin e blogeres është ngjyra e zezë që ka marrë faqja e saj e Instagramit.

Armina ka publikuar 4 foto njëra pas tjetrës ku ndryshojnë vetëm pozicionet por veshja dhe ngjyra e zezë është njësoj.

Gjithsesi Armina duket mjaft bukur dhe me stil si në çdo dalje të sja./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Angela Martini tregon pse u martua me fustan të zi: Burri tha se më do sek*i!
I dolën të gjitha! Moderatorja rrëzohet në mes të skenës të "Dance with Me" (VIDEO)
"Gjejini një burrë kësaj.." Plas keq mes Mira Kazhanit dhe Jul Dedës (FOTO LAJM)
Genta Ismajli pushton ballinat e gazetave turke, çfarë po bën shqiptarja në Stamboll (FOTO LAJM)
Video më e bukur e ditës: Reagimi i Zërit kur dëgjon këngën e Gjikos do t'ju kënaqë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media