Home ShowBiz
"Ke lën takim nga liqeni?", Eliona nuk e lë pa përgjigjen epike ndjekësin (FOTO LAJM)
Eliona Pitarka është bërë e njohur për publikun si aktore.

Ajo ka tërhequr fillimisht publikun me bukurinë e saj, por më pas siç pranojnë edhe kolegët, Eliona ka vërtetuar se është shumë e aftë edhe si aktore.

Bukuroshja ka fituar zemrën e publikur dhe gjithashtu është shume e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit aktorja ka pozuar nga brënda një makine ku xhami është i mbuluar nga pikat e shiut.

Por pavarësisht fotos shumë artistike ndjekësit nuk mund të rrinë pa komentuar edhe në sensin e shakasë.

"Kur ke len takim nga liqeni. Dhe e shef qe shiu nuk po ndalon", komenton njëri prejt tyre dhe Eliona si gjithmonë ka vendosur ti kthej një koment me disa emoji që tregojnë se aktoren e bëri të qesh ky koment./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Çifti balerinëve shqiptar tregojnë historinë e tyre të dashurisë
Ledri Vula nuk është me në menaxhim të Faton Shoshit
Rita Ora ka probleme shëndetësore: Po më shkatërron…
"Kosova i ka femrat më të gjata se Shqipëria", Einxhel i kthen përgjigjen epike politikanit (VIDEO)
Mozzik rrëfen të pathënat për arrestimin e Loredanës: Isha në shok!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media