Home ShowBiz
"Po puthej me një tjetër", Dua Lipa tregon publikisht si e tradhtoj i dashuri (FOTO LAJM)
Këngëtarja e njohur Dua Lipa është prej muajsh në një lidhje me Anëar Hadid. Marrëdhënia e tyre ka ecur me shumë hapa seriozë dhe dyshja duken shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Mirëpo kjo nuk do të thotë se në të shkuarën, këngëtarja nuk e ka provuar ndjesinë e tradhëtisë.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin e mëngjesit në “Kiss FM”. Dua ka folur në përgjithësi për këngën e saj të re por dhe për detaje nga jeta e saj private. Moderatorja e ka pyetur për takimin e saj të parë, që këngëtarja sigurisht që e mbante mend por ka preferuar të mos përmendë asnjë emër: gjithësesi është një ndër ato eksperiencat e këqija!

"Në takimin e parë, ai më çoi në një party, dhe më pas shkuam te pjesa ku tymoset duhan, dhe aty pash se ai po puthte një vajzë tjetër. Dhe kur e pashë atë që po puthte një vajzë tjetër, thashë me vete: A është kjo duke ndodhur? Dhe unë isha si: Në rregull, po marr xhaketën time dhe po largohem", ka treguar Dua. Ndonëse ajo e ka treguar me të qeshura, ka treguar se kjo histori në kohën e saj e ka mërzitur dhe e ka bërë të ndihet e tradhëtuar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Angela Martini tregon pse u martua me fustan të zi: Burri tha se më do sek*i!
I dolën të gjitha! Moderatorja rrëzohet në mes të skenës të "Dance with Me" (VIDEO)
"Gjejini një burrë kësaj.." Plas keq mes Mira Kazhanit dhe Jul Dedës (FOTO LAJM)
Genta Ismajli pushton ballinat e gazetave turke, çfarë po bën shqiptarja në Stamboll (FOTO LAJM)
Video më e bukur e ditës: Reagimi i Zërit kur dëgjon këngën e Gjikos do t'ju kënaqë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media