Home ShowBiz
Mes Bella Hadid dhe Selena Gomez vihet paqe, komenti qe bëri lëmsh rrjetin
Selena Gomez dhe Bella Hadid, dikur nuk kanë shkuar mirë. Shkak për krizën me tyre u bë The Weeknd, ish- i dashuri i të dyjave.

E bukura është se Bella ende nuk e ndjek Selena-n, por kjo s'e ndalon yllin e Disney-it, t'i lërë një koment.

Dje, Bella postoi një foto dhe Selena-s ju duk aq e bukur sa s'rezistoi dot pa i komentuar. "Mahnitëse" i shkroi këngëtarja, por gjejeni çfarë?

Hadid e fshiu foton nga Instagram-i i saj sa hap e mbyll sytë!

E gjithë kjo është paksa e çuditshme, por me siguri fshirja e postimit s'ka të bëjë fare me Selena-n. Ndoshta modeles nuk i ka pëlqyer ndonjë detaj i fotos, por sidoqoftë ka ende grimca dyshimi. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush do ta fitojë "Këngën Magjike"? Flasin qytetarët (VIDEO)
Bebe Rexha na la pa fjalë: Dua një djalë shqiptar, dasma të zgjasë 5 ditë
Kjo është këngëtarja e preferuar shqiptare e Bebe Rexhës
Inva Mula rrëfen si e përjetoi tërmetin: Erdha për një natë, përjetova tmerrin
Aktori me origjinë shqiptare fiksohet keq fare pas gazetares në mes të intervistës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media