Home ShowBiz
Modelja shqiptare “shpërthen” në lot për të prekurit nga tërmeti
Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin javën që lamë pas.

Tërmeti shkaktoi mbi 50 të vdekur dhe qindra të plagosur, ndersa edhe shumë dëme materiale, kryesisht në Durrës dhe në Thumanë.

Të shumtë kanë qenë ata që janë solidarizuar me të prekurit nga tërmeti.

Një prej tyre është edhe modelja shqiptare Emina Çunmulaj.

Në një lidhje ‘live’ me Skype në emisionin special të NIN-it, në Kosovë, për mbledhje fondesh për Shqipërinë, ajo njoftoi se dhuron 10 mijë dollarë.

Gjatë lidhjes direkte ajo nuk u përmbajt "shpërtheu" në lotë, por njoftoi se shumë shpejt do mbërrijë në Shqipëri.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
8 vite më i vogël, aktorja e njohur kapet "mat" në momente private me të dashurin (FOTO LAJM)
Së shpejti baba, "Ezel" i bën bashkëshortes dhuratën marramendëse (FOTO LAJM)
Më të dashuruar se kurrë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ndajnë momentet romantike (FOTO LAJM)
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM)
Pas një dite të lodhshme, kush e relakson Bora Zemanin (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media