Home ShowBiz
Me apo pa Stresin? Keisi tregon si do ta festoj këtë Shën Valentin (FOTO LAJM)
Edhe pse u bënë muaj që janë ndarë, Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media. Sidomos ditët e fundit ata janë përfolur për një rikthim.

Mirëpo me përgjigjen që i ka dhënë fansave, Keisi i ka hedhur poshtë këto thashetheme. E pyetur si do jetë 14 shkurti për të, Keisi u përgjigj: "Do jetë një ditë si çdo ditë tjetër, do jem në punë".

Me këtë përgjigje Keisi sapo tregoi se është beqare pas ndarjes nga Stresi dhe askush tjetër nuk ia ka rrëmbyer zemrën, gjë që me siguri reperin do e gëzojë.

Stresi ka deklaruar më parë se po përpiqet t'ja fitojë sërish zemrën Keisit dhe ne urojmë të kthehen bashkë.

Kujtojmë që reperi nuk harroi ta uronte ish të fejuarën me një postim në Instastory, kur ajo kishte ditëlindjen.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush është shqiptari që pritet të përfaqësojë Zvicrën në Eurovizion (VIDEO)
Sot e gjashtë vite më parë, Delinda tregon kush këngëtare shqiptare e mbështeti pa bërë akoma famë
"Ta mbysim dhe ta djegim", publikohen mesazhet e Johnny Depp për Amber Heard
Këngëtarja shqiptare tregon çfarë ndodhi kur babai e kapi mat me të dashurin
"Me biceps, triceps e six-pack", Capital T publikoi foton "e nxehtë" që po çmend vajzat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media