Home ShowBiz
Në të gjitha vendet ekzotike, stjuardesa më e bukur e Emirates mbush plot Instagramin (FOTO LAJM)
Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike.

Me imazhe të tilla është i mbushur Instagrami i stjuardesave të “Emirates”, të cilat duket sikur bëjnë jetë miliarderi, edhe pse nuk kanë paga jashtëzakonisht të larta.

Lituanezja Brigita Jagelaviciute thotë se falë punës së saj viziton shumë vende ekzotike.

“Deri tani kam qenë në 74 shtete. Janë vetëm 30% e botës, kështu që kam ende punë derisa t’i shikoj të gjitha”, shprehet 23-vjeçarja. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Stresi nuk di të ndalet, i bën "diss" reperit shqiptar (VIDEO)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM)
Çorape Versace 50 dollar, vajza e Dorina Memës pozon nga makina luksoze (FOTO&VIDEO)
E tepruan me erotizmin në "Superbowl", me mijëra njerëz u ankuan për Jennifer Lopez dhe Shakirën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media