Home ShowBiz
"Mbi 10 orë luftë", moderatorja e njohur viktimë e sulmeve kibernetike (FOTO LAJM)
Moderatorja e njohur Klea Huta është bërë pjesë e sulmeve kibernetike.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram” moderatorja ka treguar se i kanë hakuar llogarinë e saj.

Me sa duket moderatorja ka arritur që ta marrë llogarinë, ndërsa thotë se u deshën mbi 10 orë “luftë” që të mund të kishte sërish akses.

Ajo e ka konsideruar incidentin të “shëmtuar dhe mjaft të ulët”.

Statusi:

Miq dhe ndjekes

Incidenti i sotem ishte i shemtuar dhe mjaft i ulet. Une personalisht ndihem shume keq nga kjo qe ndodhi dhe u deshen 10 ore lufte qe te mund te kisha serish akses ne profilin tim.

Deri tani besojme qe jemi ne rregull.

Shpresoj te kem mirekuptimin tuaj dhe te vazhdojme me planet tona.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush është shqiptari që pritet të përfaqësojë Zvicrën në Eurovizion (VIDEO)
Sot e gjashtë vite më parë, Delinda tregon kush këngëtare shqiptare e mbështeti pa bërë akoma famë
"Ta mbysim dhe ta djegim", publikohen mesazhet e Johnny Depp për Amber Heard
Këngëtarja shqiptare tregon çfarë ndodhi kur babai e kapi mat me të dashurin
"Me biceps, triceps e six-pack", Capital T publikoi foton "e nxehtë" që po çmend vajzat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media