Home ShowBiz
Të gjithë janë dakort, këtë Shën Valentin Mozzik i bëri "diss" Loredanës (VIDEO)
Ashtu siç kishte premtuar, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re për Shën Valentin dhe po bën namin. Brenda pak orëve kënga është pranë 1 milion shikimeve dhe është pëlqyer shumë nga fansat.


Vëmendje ka tërhequr teksti ku Mozzik e pyet personin që e ka lënduar: "Me kë rri tani? Me kë tymos tani? Me kë *** tani?"

Në pjesën e dytë të këngës Mozzik këndon edhe shqip:

"Shkoj edhe ky shën valentin
Kush po t’bje ty lule e kush pot blen parfim
Veq un asnjani prej ktyne sjam ti e din"


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Stresi nuk di të ndalet, i bën "diss" reperit shqiptar (VIDEO)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM)
Çorape Versace 50 dollar, vajza e Dorina Memës pozon nga makina luksoze (FOTO&VIDEO)
E tepruan me erotizmin në "Superbowl", me mijëra njerëz u ankuan për Jennifer Lopez dhe Shakirën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media