Home ShowBiz
Shën Valentini i parë me Mark Frrokun, si e uroi publikisht Rudina (FOTO LAJM)
Rudina Dembacaj po përjeton shumë e dashuruar romancën me ish-deputetin Mark Frrokun.

Pasi bëri lidhjen publike moderatorja nuk ka nguruar të publikoj foto me partnerin në çdo moment dhe patjetër që të gjithë po prisnit foton e Rudinës dhe Frrokut për këtë Shën Valentin.

Nëpërmjet një fotoje në InstaStory Rudina ka uruar markun thjeshtë më një "Gëzuar Shën Valentinin"/.albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush është shqiptari që pritet të përfaqësojë Zvicrën në Eurovizion (VIDEO)
Sot e gjashtë vite më parë, Delinda tregon kush këngëtare shqiptare e mbështeti pa bërë akoma famë
"Ta mbysim dhe ta djegim", publikohen mesazhet e Johnny Depp për Amber Heard
Këngëtarja shqiptare tregon çfarë ndodhi kur babai e kapi mat me të dashurin
"Me biceps, triceps e six-pack", Capital T publikoi foton "e nxehtë" që po çmend vajzat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media