Home ShowBiz
Me një festë të "çmendur", ish-kandidatja për bashkinë e Shkodrës i jep fund beqarisë (FOTO LAJM)
Ish-kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet lokale të 2015, Keti Bazhdari, do ti japë fund beqarisë.

Ajo ka zhvilluar një festë të çmendur beqarie me rrethin e saj të ngushtë shoqëror me 11 shkurt.

Ndërkohë ceremoninë e dasmës, Keti dhe partneri i saj Kleidi,kanë zgjedhur ta zhvillojnë në ditën e të dashuruarve, më 14 shkurt 2020.

Urime çiftit të ri!

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush është shqiptari që pritet të përfaqësojë Zvicrën në Eurovizion (VIDEO)
Sot e gjashtë vite më parë, Delinda tregon kush këngëtare shqiptare e mbështeti pa bërë akoma famë
"Ta mbysim dhe ta djegim", publikohen mesazhet e Johnny Depp për Amber Heard
Këngëtarja shqiptare tregon çfarë ndodhi kur babai e kapi mat me të dashurin
"Me biceps, triceps e six-pack", Capital T publikoi foton "e nxehtë" që po çmend vajzat (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media