Home ShowBiz
Ju kujtohet Aurela Hoxha kur punonte velinë tek Arditi? Shikoni ndryshimin drastik (FOTO LAJM)
Rreth 10 vite më parë Aurela Hoxha ishte një nga vajzat që konkurroi për t’u bërë pjesë e ekranit dhe fitoi mundësinë për të ndenjur pranë Ardit Gjebresë në emisionin “E diela shqiptare”.

Ishte fare e panjohur në atë periudhë, ndërsa sot është shumë e përfolur mediatikisht, edhe për shkak të aparencës së saj. Nuk janë të paktë ata që e akuzojnë për ndërhyrje të shumta estetike në pjesë të ndryshme të trupit, ama ajo ka pranuar që ka rritur vetëm masën e buzëve.

Në galerinë e mësipërme gjeni qartë transformimin dhe ndryshimin e Hoxhës. Tani mollëzat e saj janë rritur, rrumbullakosur, e madje, hunda ka marrë formë tjetër, por edhe rrudhat në pjesën e syve janë zhdukur. Shikojeni vetë për më shumë.

Kujtojmë se ditën e djeshme në Instagram, modelja bëri deklaratën e bujshme se ka hequr mbushjen e buzëve dhe nuk do ti bëjë më kurrë ato./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Stresi nuk di të ndalet, i bën "diss" reperit shqiptar (VIDEO)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM)
Çorape Versace 50 dollar, vajza e Dorina Memës pozon nga makina luksoze (FOTO&VIDEO)
E tepruan me erotizmin në "Superbowl", me mijëra njerëz u ankuan për Jennifer Lopez dhe Shakirën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media