Home ShowBiz
Këtë 14 shkurt, dashurohuni me këngën e re të Capital T (VIDEO)
"Je t'aime" është kënga më e fundit e Capital T, i cili ka zgjedhur ta publikoi pikërisht ditën e Shën Valentinit, po kënga flet për një ndarje.

Klipin Capital T e ka xhiruar në Paris dhe protagonistja në klip është modelja Vika Gosh.

Gjatë klipit, reperi kujton momentet e bukura me partneren gjatë udhëtimit të tyre në Paris.

Në fund ai hedh trëndafilin që mbante në duar duke treguar se dashuria mes tyre ka përfunduar.

Ndiqni videoklipin i cili brenda pak minutave ka arritur mijëra shikime dhe është pëlqyer shumë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Stresi nuk di të ndalet, i bën "diss" reperit shqiptar (VIDEO)
Pas surprizës në mesnatë, urimi i Arminës për Shkëlzenin ishte më romantiku (FOTO LAJM)
Ndryshe nga të gjithë VIP-at, Kate Middleton shkëlqeu me atletet 38 dollarshe (FOTO LAJM)
Çorape Versace 50 dollar, vajza e Dorina Memës pozon nga makina luksoze (FOTO&VIDEO)
E tepruan me erotizmin në "Superbowl", me mijëra njerëz u ankuan për Jennifer Lopez dhe Shakirën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media