Home ShowBiz
"Ka lezet dy metra shalë", Alesia Bami “tërbon” rrjetin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM)
Moderatorja e njohur, Alesia Bami, është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo komentohet shumë për pozat e saj provokuese e seksi, që “çmendin” fansat e shumtë.

E kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, kur Alesia ka postuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet e ulur në divan te studio e emisionit, "Procesi Sportiv".

Në foton në fjalë, ajo shfaqet e veshur me një fustan shumë të shkurtër ngjyrë lejla që i ekspozon mjaft bukur këmbët e gjata. E këtë detaj e kanë vënë re edhe ndjekësit e saj të cilët i shkruajnë: “O yll i bukur. Ka lezet, dy metra shalë aty”.

Si çdo postim tjetër, edhe kjo pozë është pëlqyer me mijëra herë e komentuar nga qindra fansa, të cilët nuk i kursejnë komplimentet.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbuloni shifrën e çmendur që J.Lo dhe partneri do të shpenzojnë për ceremoninë e martesës (FOTO LAJM)
"Bëj të fala Marinës", Alketa flet publikisht për sherrin e bujshëm (VIDEO)
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM)
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM)
"Na le pa gjumë", vajza e ish-deputetes "tërbon" Instagramin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media