Home ShowBiz
Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e "The Voice Kids" në Belgjikë (VIDEO)
Nuk thonë kot që "dardha bie nën dardhë" e këtë na e vërtetoi më së miri vajza e vogël e Robert Aliaj, Gala.

Vajza e artistit shqiptar ka shkëlqyer në fazën e audicioneve të fshehta në “The Voice Kids” në Belgjikë, shtet në të cilin ajo është lindur dhe rritur.

Gala e cila konkuroi me këngën “Don’t know why” të Norah James bëri që të katërt antarët e jurisë të kthenin karriget që në notat e para muzikore.

Fitorja e parë e Galës në këtë show bëri që familjarët e saj të emocionoheshin dhe të hidheshin përpjetë nga gëzimi, e sidomos Roberti- moment ky që u dha disa herë në video.

Arritjen e më të voglës së familjes Aliaj e shpërndau në “Instagram” fituesi i Big Brother, Arbër Çepani.

Duke shprehur me krenari se Gala ka krenuar fisin e tyre, Arbër shkruan i bindur se ajo do arrijë majat e suksesit botëror.

Duhet thënë se Gala e vogël ka një zë mjaft të bukur dhe performanca e saj nuk duhet humbur. Ne i urojmë shumë suksese përgjatë këtij rrugëtimi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E kishit harruar Sheilën? Këngëtarja rikthehet pas 3 vitesh super ndryshe (VIDEO)
Zbuloni shifrën e çmendur që J.Lo dhe partneri do të shpenzojnë për ceremoninë e martesës (FOTO LAJM)
"Bëj të fala Marinës", Alketa flet publikisht për sherrin e bujshëm (VIDEO)
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM)
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media