Home ShowBiz
Propozim live në emisionin shqiptar, surpriza më e bukur e Shën Valentinit (VIDEO)
View this post on Instagram

Një surprizë që Sara do ta mbajë mend përjetë! ❤️@enopopi @dilema_dealornodeal @topchannelalbania

A post shared by Dilema Deal or no Deal (@dilema_dealornodeal) on

Puntata e djeshme e emisionit "Dilema Deal or no Deal" në Top Channel ishte më e veçanta, kjo sepse në studio u bë një propozim. Konkurrentja 22-vjeçare, Desara gjatë lojës mori një surprizë nga i fejuari, Oltioni.

Ai u shfaq në monitor me një videomesazh ku i kërkonte falje që i kishte thënë se nuk mund ta shoqëronte dot në studio. Pas videomesazhit, Desara mori surprizën që do ta mbajë mend përjetë. I fejuari ishte ulur në gjunjë me unazën dhe një buqetë me lule.

Desara e emocionuar përqafoi Oltionin dhe çiftin i premtuan njëri-tjetrit dashuri të përjetshme. Ndiqni videot më poshtë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbuloni shifrën e çmendur që J.Lo dhe partneri do të shpenzojnë për ceremoninë e martesës (FOTO LAJM)
"Bëj të fala Marinës", Alketa flet publikisht për sherrin e bujshëm (VIDEO)
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM)
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM)
"Na le pa gjumë", vajza e ish-deputetes "tërbon" Instagramin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media