Home ShowBiz
Fotot nga shtrati bënë namin, Albani dhe Niki publikojnë videoklipin me skena shpërthyese (VIDEO)
Pak ditë më parë Alban Ramosaj mori vëmendjen e të gjithëve me dy foto të postuara në Instagram ku shfaqej në shtrat me modelen Niki Delijorgji me të cilën prej kohësh është përfolur për një lidhje. Fotot ishin realizuar gjatë xhirimeve të një videoklipi

Niki ka debutuar në muzikë me këngën "Unity", këngë që vjen në bashkëpunim me Albanin. Në video e këngës çiftin shfaqen në skena intime duke e treguar publikisht dashurinë e tyre.

Përpos këtyre, videoklipi është i veçantë edhe nga ana vizuale.

Në fund Albani dhe Niki shfaqen në shtrat teksa vështrojnë planetin tokë dhe Niki i thotë Albanit: "Shiko çfarë po ndodh në Tokë. Njerëzit po jetojnë të ndarë. Le të shkojmë në një mision për të ndihmuar në evoluimin e ndërgjegjësimit. Le të mishërohemi dhe të kthehemi tek dashuria pa kushte".

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Bëj të fala Marinës", Alketa flet publikisht për sherrin e bujshëm (VIDEO)
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM)
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM)
"Na le pa gjumë", vajza e ish-deputetes "tërbon" Instagramin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM)
Drejt suksesit ndërkombëtar? Ç'kërkon Trejsi në Instagramin e Gigi Hadid (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media