Home ShowBiz
Shën Valentin në shtëpinë e Zhulietës, Gjikon bën super tatuazhin për Elitën (FOTO LAJM)
Gjikon dhe Elitën i kemi parë para 2 vitesh për Shën Valentin në Verona, dhe pikërisht në shtëpinë e Zhulietës duke festuar në mënyrën më romantike festën e të dashuruarve.

Dhe përëri ditën e djeshme çifti e festoi në të njëjtin vend dhe sollën përsëri të njëjtën foto, por këtë herë me Zërin ën krah.

Gjithashtu Gjiko ka bërë edhe një tatuazh të cilin e ka ndarë me ndjekësit.

Në pulpën e këmbës reperi ka skicuar familjen e tij të vogël dhe ishte mjaft e veçantë dhe domethënës./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbuloni shifrën e çmendur që J.Lo dhe partneri do të shpenzojnë për ceremoninë e martesës (FOTO LAJM)
"Bëj të fala Marinës", Alketa flet publikisht për sherrin e bujshëm (VIDEO)
Dikur Hollywoodi çmendej pas saj, si është "shndërruar" pas 17 vitesh aktorja (FOTO LAJM)
Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen, si u gjet bukuroshja e Playboy (FOTO LAJM)
"Na le pa gjumë", vajza e ish-deputetes "tërbon" Instagramin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media