Home ShowBiz
Arben Derhemi fotografohet nga shtrati i spitalit, si është gjendja e aktorit (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Fale stafit te neuro kirurgjise dhe punes se mrekullueshme te Doc Ridvan Alimehmeti ju perqafoj te gjithe te interesuarve👊👊

A post shared by Arben Derhemi (@arben.derhemi) on

Arben Derhemi është aktori i mirënjohur shqiptar dhe shumë i dashur për publikun.

Por kohëve të fundit jo çdo gjë po shkon ashtu si duhet. Arbeni ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore.

Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur së fundmi aktori në llogarinë e tij në Instagram, ku ka publikuar një foto nga shtrati i spitalit duke na lajmëruar se tani gjithçka ka kaluar dhe ai famirësisht është mirë.

Nuk dihet çfarë ndërhyrjeje i është nënshtruar aktori, por e rëndësishme është që çdo gjë ka shkuar mjaft mirë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E mbanin lidhjen sekret, "Ferideja" kapet mat në momente intime me të dashurin (FOTO LAJM)
Për pandeminë, Miss Anglia lë kurorën dhe i kthehet punës si mjeke (FOTO LAJM)
Alban Skënderaj ti je? Karantina tjetërson këngëtarin (FOTO LAJM)
Edhe nga karantina, Françeska Jaçe di mirë të ndezi rrjetin me të brendshme (FOTO LAJM)
Rita Ora më krenare se kurrë, çfarë po bën e ëma për të sëmurët me COVID-19 (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media