Home ShowBiz
1 vit pas divorcit, vajza e Albërie Hadërgjonaj më e dashurar se kurrë me partnerin e ri (FOTO LAJM)
Vajza e Albërie Hadërgjonaj, Agnesa u raportua vitin e kaluar se i kishte dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Andi Prenga, me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur Elektra.

Dhe duket se Agnesa e ka hedhur pas krahëve ndarjen dhe ka gjetur një partner të ri.

Madje duke shumë e dashuruar me të. Ai quhet Valdrin Seci dhe Agnesa na prezantoi me të me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Nga karantina vajza e këngëtares vendosi të publikojë disa foto të realizuara kohë me parë ndërsa bënte pushime me partnerin e saj të ri.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Diletta dhe Scardina nuk fshihen, festojnë në çift ditëlindjen
Rrëfehet Gjimshiti: Ja pse partnerja ime nisi të bëjë maska
Elita ti je? Moderatorja kopje e "frikshme" e Kim Kardashian në foton e fundit (FOTO LAJM)
E bija e Trump e mbyllur në shtëpi, Ivanka publikon fotot e rralla (FOTO LAJM)
Pas sherrit të dhunshëm, Kourtney Kardashian heq dorë nga seriali (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media