Home ShowBiz
Dybala i siguron të gjithë: Ne jemi mirë
View this post on Instagram

Estamos bien 👌🏽😌

A post shared by Paulo Dybala (@paulodybala) on

"Të dy jemi mirë", është ky mesazhi i Dybalas në Instagram të shoqëruara me një "ok ok".

Paulo Dybala po siguron tifozët e Juventus dhe fansat e tij për kushtet e tij pasi rezultoi pozitiv me testin e koronavirusit, shkruan Albeu.com.

Mesazhi nga sulmuesi argjentinas vjen pasi edhe e fejuara e tij Oriana Sabatini gjithashtu u prek. nga Covid-19.

Dybala është lojtari i tretë i Juventusit që preket pas Ruganit dhe Matuidit. /albeu.com/

View this post on Instagram

Estamos bien 👌🏽😌

A post shared by Paulo Dybala (@paulodybala) on

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk fshehin më asgjë, Genta dhe i dashuri turk ndajnë foto nga shtrati (FOTO LAJM)
I kërkojnë foto nga shtëpia, Adelina Tahiri i surprizon të gjithë me garderobën luksoze (FOTO LAJM)
Gjiko dhe Elita në karantinim, por i ka gjetur belaja me Zërin (VIDEO)
Fevziu kujton ndihmën e Italisë: Dërgimi i mjekëve ishte detyrim historik
"Në familje më kanë frikë", gazetarja tregon vështirësitë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media