Home ShowBiz
Oriola Marashi dhe Eros Grezda sapo publikuan foton e parë "bashkë" (FOTO LAJM)
Ditën e djeshme Albeu.com vuri re se Oriola Marshai dhe Eros Grezda janë izoluar në të njëjtën shtëpi.

Pas shumë dyshimeve se modelja dhe futbollisti janë në një lidhje, dyshja la të kuptohet se e konfirmuan lidhjen romantike nga karantina.

Por çifti nuk e la me kaq.

Futbollsiti ka publikuar vetëm pak minuta më parë një foto nga ashensori ku në pasqyrën pas tij të "vret" sytë Oriola Marashi.

Nuk na mbetet gjë tjetër veç t'i urojmë më të mirat çiftit të ri në showbizin shqiptar./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Stresi "thumbon" Noizyn për albumin e ri? (FOTO LAJM)
Kush është personi që shoqëroi Arta Elezajn në pushimet luksoze? (FOTO LAJM)
Diletta dhe Scardina nuk fshihen, festojnë në çift ditëlindjen
Rrëfehet Gjimshiti: Ja pse partnerja ime nisi të bëjë maska
Elita ti je? Moderatorja kopje e "frikshme" e Kim Kardashian në foton e fundit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media