Home ShowBiz
I "ndau" koronavirusi, Afron i dedikon Bleros këto fjalë nga izolimi (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

I miss u baby❤️😞🙏🏼 @bleromuharremi #throwback #ourhoneymoon

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Ndonëse shumica e personazheve të njohur të "shoëbiz-it" shqiptar, janë vetizoluar pranë më të dashurve të tyre, duket se Afrona dhe

Blero janë larg njëri-tjetrit këtë periudhë.

Ka qenë Afrona ajo e cila ka publikuar disa foto krah këngëtarit, duke i treguar se e ka marrë shumë malli.

“Më mungon zemër”, shkruan Dika krah fotos ku nuk ka munguar dhe komenti i Bleros, i cili i ka pohuar se i mungon dhe e do shumë.

Dyshja kanë udhëtuar shpeshherë në destinacione të ndryshme, megjithatë ata kanë treguar dhe se puna e Afronës ka bërë që herë pas here të jenë larg njëri-tjetrit.

Siç duket çifti do të duhet të presë deri në hapjen e kufijve për t’u bërë sërish bashkë.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Diletta dhe Scardina nuk fshihen, festojnë në çift ditëlindjen
Rrëfehet Gjimshiti: Ja pse partnerja ime nisi të bëjë maska
Elita ti je? Moderatorja kopje e "frikshme" e Kim Kardashian në foton e fundit (FOTO LAJM)
E bija e Trump e mbyllur në shtëpi, Ivanka publikon fotot e rralla (FOTO LAJM)
Pas sherrit të dhunshëm, Kourtney Kardashian heq dorë nga seriali (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media