Home ShowBiz
Taulant Xhaka merr dhuratën e jetës (FOTO LAJM)
Një lajm fantastik ka ardhur ditën e sotme për mesfushorin e kombëtares, Taulant Xhaka. Futbollisti që aktivizohet me skuadrën e Bazelit në Zvicër, ka shpërndarë një foto në Instagram ku njofton ardhjen në jetë të djalit të tij.

Taulanti ka vendosur ta quaj djalin e tij të porsa lindur, Klevis. “Mirë se erdhe në botë ëngjëlli im i vogël. Nëna dhe babai të duan pafund, Klevis Xhaka”, ishin fjalët e mesfushorit kuqezi.

Kështu, në një kohë të vështirë për shumë vende të Europës për shkak të Koronavirusit, midis tyre edhe Zvicra, Xhaka ka marrë një dhuratë të madhe duke shtuar familjen e tij.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Diletta dhe Scardina nuk fshihen, festojnë në çift ditëlindjen
Rrëfehet Gjimshiti: Ja pse partnerja ime nisi të bëjë maska
Elita ti je? Moderatorja kopje e "frikshme" e Kim Kardashian në foton e fundit (FOTO LAJM)
E bija e Trump e mbyllur në shtëpi, Ivanka publikon fotot e rralla (FOTO LAJM)
Pas sherrit të dhunshëm, Kourtney Kardashian heq dorë nga seriali (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media