Home ShowBiz
Sekretet e yjeve: Ç'bëjnë gratë e famshme për një trup perfekt? (FOTO LAJM)
Ish-ëngjëlli i Victoria’s Secret, Miranda Kerr, nuk e ka mbajtur asnjëherë sekret metodën e saj. Ajo thotë që konsumon çdo ditë një lugë me vaj arre kokosi. Kjo është diçka që e sugjerojnë dhe ekspertët e dietave dhe shëndetit. Por për të patur muskujt e saj të barkut nuk mjafton vetëm vaji i kokosit. Sipas Kerr, sa më shumë marrëdhënie seksuale të kesh, aq më i tonifikuar do jetë trupi juaj.

Të gjitha tundohemi të dimë se si ja dalin yjet të qëndrojnë shumicën e kohës në formën më të mirë fizike. A ka ndonjë sekret? A mund ta dimë çfarë hanë?

Në fotogalerinë e mësipërme do të gjeni "sekretin" e grave më të përfolura për format pefekte.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I kërkojnë foto nga shtëpia, Adelina Tahiri i surprizon të gjithë garderobën luksoze (FOTO LAJM)
Gjiko dhe Elita në karantinim, por i ka gjetur belaja me Zërin (VIDEO)
Fevziu kujton ndihmën e Italisë: Dërgimi i mjekëve ishte detyrim historik
"Në familje më kanë frikë", gazetarja tregon vështirësitë
Mbi 1 mijë euro një palë syze, Arta Nitaj ndez komentet në rrjet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media