Home ShowBiz
E bllokuar nga koronavirusi, Miss Anglia kërkon t'i rikthehet punës si mjeke (FOTO LAJM)
Doktoresha e re e gjithashtu Miss Anglia, Bhasha Mukherjee, ka mbetur e bllokuar në India që prej ndalimit të udhëtimit të vendosur nga kryeministri Narendra Modi për ndalimin e përhapjes së koronavirusit të ri.

Bukuroshja tashmë i lutet qeverisë britanike ta ndihmojë të kthehet nga India në mënyrë që të ndihmoje ne luften ndaj epidemise.
24-vjeçarja kishte qenë në një udhëtim humanitar katër javor në Indi dhe tashmë është e bllokuar atje, si mijëra udhëtarë të tjerë në të gjithë botën që nuk mund të kthehen në vendet e tyre prej epidemisë.

Ajo punonte në spitalin Pilgrim Lincolnshire, dhe thotë se tashmë ndjehet “në faj” që nuk mund të ndihmojë kolegët e saj.
Bhasha shton se ka marrë email-et e spitalit ku i kërkohet rikthimi por nuk mund të bëjë asgjë.

Miss Mukherjee ka lindur në Indi por u vendos në Derby kur ishte nëntë vjeçe. Vetën që shkoi ajo u kurorëzua Miss England.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Në këto kohë të vështira Sidrit Bejleri humb njeriun e rëndësishëm, ka një lutj për të gjithë
Situata me koronavirusin, babi i Meghan Markle gjen vend të kritikoj publikisht të bijën (FOTO LAJM)
Instagrami i bëri "gropën", Demi Lovato zbulon padashje të dashurin në një video live (VIDEO)
Nuk fshehin më asgjë, Genta dhe i dashuri turk ndajnë foto nga shtrati (FOTO LAJM)
I kërkojnë foto nga shtëpia, Adelina Tahiri i surprizon të gjithë me garderobën luksoze (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media