Home ShowBiz
I publikuan "bidesat" private, reagon për herë të parë Arta Nitaj (FOTO LAJM)
Arta Nitaj së fundmi ishte protagoniste e një fotografie e cila qarkullonte në rrjet.

Aty pretendohej një bisedë intime e saj me një person dhe ishte në pyetje edhe shantazhi.Kjo fotografi ka qarkulluar kudo mirëpo pa u ditur nëse me të vërtetë gjithçka ishte apo jo reale.

E nuk ka munguar reagimi i Artës e cila nëpërmjet një postimi u ka drejtuar disa fjalë montazherave.

“A po keni punë o montazhera”, është shprehur aktorja ndër të tjera pranë postimit.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush është personi që shoqëroi Arta Elezajn në pushimet luksoze? (FOTO LAJM)
Diletta dhe Scardina nuk fshihen, festojnë në çift ditëlindjen
Rrëfehet Gjimshiti: Ja pse partnerja ime nisi të bëjë maska
Elita ti je? Moderatorja kopje e "frikshme" e Kim Kardashian në foton e fundit (FOTO LAJM)
E bija e Trump e mbyllur në shtëpi, Ivanka publikon fotot e rralla (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media