Home ShowBiz
Basketbollistja sjell verën para kohe, pozon me bikini (FOTO LAJM)
Nga shtëpia e saj ku po qëndron në izolim për shkak të koronavirusit, Valentina Vignali basketbollistja seksi e cila në vitet e fundit është marrë edhe me modeling, po përpiqet të sjellë verën për fansat e saj.

Në këto kohë të vështira, Valentina është përpjekur sadopak të kënaqë fansat e saj në Instagram duke postuar foto me rroba banjoje si për të vënë në dukje se shumë shpejt do të vijë vera. Vignali ka qenë një protagoniste edhe në edicionin e 16-të të "Grande Fratellos".
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Situata me koronavirusin, babi i Meghan Markle gjen vend të kritikoj publikisht të bijën (FOTO LAJM)
Instagrami i bëri "gropën", Demi Lovato zbulon padashje të dashurin në një video live (VIDEO)
Nuk fshehin më asgjë, Genta dhe i dashuri turk ndajnë foto nga shtrati (FOTO LAJM)
I kërkojnë foto nga shtëpia, Adelina Tahiri i surprizon të gjithë me garderobën luksoze (FOTO LAJM)
Gjiko dhe Elita në karantinim, por i ka gjetur belaja me Zërin (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media