Home ShowBiz
"Gëzuar ditëlindjen mami", Jonida Maliqi publikon videon më të bukur (VIDEO)
Jonida Maliqi gjithmonë është dalluar për stilin dhe zërin e saj unik.

Për këngëtaren sot është një ditë e veçantë pasi feston ditëlindjen e saj të 37.

Të shumta kanë qenë urimet nga kolegët dhe njerëzit e afërt, mirëpo ai që na tërhoqi vëmendje ishte urimi i djalit të saj, Dan.

Në një video në llogarinë e mami Jonidës ai shfaqet me një trëndafil në dorë duke i kënduar “Gëzuar ditëlindjen mami”. Jonida ka reaguar menjëherë duke mos e fshehur emocionin që i dha ky moment. Dhe padiskutim ky urim mbetet më i bukuri për të.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk fshehin më asgjë, Genta dhe i dashuri turk ndajnë foto nga shtrati (FOTO LAJM)
I kërkojnë foto nga shtëpia, Adelina Tahiri i surprizon të gjithë me garderobën luksoze (FOTO LAJM)
Gjiko dhe Elita në karantinim, por i ka gjetur belaja me Zërin (VIDEO)
Fevziu kujton ndihmën e Italisë: Dërgimi i mjekëve ishte detyrim historik
"Në familje më kanë frikë", gazetarja tregon vështirësitë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media