Home ShowBiz
"Para koronës", Rudina Dembacaj ndan videon me këngë e valle me Mark Frrokun (VIDEO)
View this post on Instagram

Para eres se corones ! ❤️ @ksela_lara

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

Pasi lidhja u bë publike dhe mori dhenë, Rudina Dembacaj po i tregon ndjekësve çdo ditë e më shumë detaje të reja nga marrëdhënia e saj me ish-deputetin Mark Frroku.

Në intervista të ndryshme, Rudina ka treguar se marrëdhënia e saj me fëmijët e Markut është për t’u pasur zili dhe bashkëjetesën ata e kanë pritur mjaft mirë.

Edhe së fundmi moderatorja ka shpërndar një video teksa kërcen e këndon krah partnerit të saj dhe duken më të lumtur se kurrë./albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Konflikte me drejtuesit, moderatori shqiptar largohet nga emisioni (FOTO LAJM)
Moderatorja bukuroshe e sportit tregon të vërtetën për ndërhyrjet plastike (FOTO LAJM)
S'mund të ndodhte ndryshe, fotot më provokuese nga karantina i publikoi Wanda Nara (FOTO LAJM)
Babai iu infektua me COVID 19, Dj Viki ironizon publikisht Ramën dhe Veliajn (FOTO LAJM)
E shumë përfolur për burrin Maqedons, Adelina vihet në siklet kur e pyesin çfarë gjuhe flet djali (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media