Home ShowBiz
Tifozja e Chelseat kërkon një burrë me të cilin mund të izolohet për shkak të koronavirusit
Modelja ruse Maria Liman ka bërë një kërkesë interesante për ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Liman, e cila njihet si tifoze e Chelseat u bë e njohur gjatë Botërorit të vitit 2018 derisa bënte tifo për Rusinë.

“Unë jam në kërkim të një partneri tërheqës, që nuk është i sëmurë me koronavirus, të kalojë tre muajt e ardhshëm i izoluar dhe të bëjmë qejf gjatë karantinës”, ka shkruar ajo.

/Zëri/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I kërkojnë foto nga shtëpia, Adelina Tahiri i surprizon të gjithë garderobën luksoze (FOTO LAJM)
Gjiko dhe Elita në karantinim, por i ka gjetur belaja me Zërin (VIDEO)
Fevziu kujton ndihmën e Italisë: Dërgimi i mjekëve ishte detyrim historik
"Në familje më kanë frikë", gazetarja tregon vështirësitë
Mbi 1 mijë euro një palë syze, Arta Nitaj ndez komentet në rrjet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media